The right power for your business
Oferte joburi » Ospatari/Ospatarite Anglia

Ospatari/Ospatarite Anglia

Candidatul Ideal
Crezi ca detii calitatile necesare pentru a deveni un ospatar/ospatarita desavarsit(a)? Crezi ca esti o persoana sociabila care zambeste tot timpul? Alatura-te echipei noastre din Anglia! Aceasta este oportunitatea ta de a castiga experienta in cele mai luxoase restaurant din Anglia cat si a primi salariul pe care il meriti!

Ce cautam?
Dorim sa gasim persoane care doresc sa munceasca si sa-si dovedeasca abilitatile intr-un mediu ce sustine seriozitatea si munca. Cautam oameni sociabili, care isi iau munca in serios si nu in ultimul rand cu un nivel de limba engleza peste mediu.
Candidatul ideal
  •          Minim 1 an experienta ca ospatar/ospatarita
  •          Persoana comunicativa si amabila
  •          Aspect placut si ingrijit
  •          Atentie la detalii
  •          Dispus(a) sa lucreze individual dar si in echipa
  •          Fara cazier judiciar
  •          Orice certificat sau diploma reprezinta un avantaj
  •          Limba engleza la nivel mediu sau avansat

Responsabilitati si beneficii
  •          Preluarea comenzilor intr-o maniera eficienta si amabila
  •          Acordarea atentiei cuvenite si asigurarea unor servicii ireprosabile clientilor;
  •          Cunoasterea meniului astfel incat sa poata oferi in orice situatie informatii competente cu privire la felurile de mancare, tacamuri si bauturi.
  •          Asumarea responsabilitatii pentru corectitudinea intocmirii si incasarii facturilor;
  •          Sa se asigure ca mesele sunt curate si pregatite pentru noi clienti

Oferim salariu atractiv (700-1000 GBP) + Tips, transport gratuit cat si cazare gratuita in prima saptamana.

Pentru mai multe detalii ne puteti contacta la numarul de telefon 0735225488/e-mail office@omp-bestjobs.ro sau folosind sectiunea Contact ne puteti trimite CV-ul dvs mentionand jobul urmarit si va vom contacta noi.

 NU PERCEPEM COMISION SAU TAXE!